| diaalexandra2002 a întrebat:

Cum pot sa ii fac mamei o petrecere surpiza? Ce sa fac pentru petrecerea ei? Si cat costa un buchet de flori si vreo 6-7 baloane?

Răspuns Câştigător
| lc13cm3 a răspuns:

Florile sunt cam scumpe. Poti sa ii faci sau sa ii cumperi un tort. E cam 8 lei o floare.Si poti sa nu ii spui tatului tau de chestia asta cu petrecerea. Funda oricum pentru ca sunt sora ta?!

4 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

Flori: începând de la 23 lei, până pe la vreo 40-50
Baloane: cred că 5, max. 10 lei.

| Dariusuu a răspuns:

E o idee bună.

Roagă-l pe tatăl tău să te ajute poate că te va ajuta acolo nu şti ce să faci.

Baloanele nu sunt scumpe iar florile de la 20 de lei în sus.

Succes.

| lc13cm3 a răspuns:

Florile sunt cam scumpe. Poti sa ii faci sau sa ii cumperi un tort. E cam 8 lei o floare.Si poti sa nu ii spui tatei de chestia asta cu petrecerea sti tu de ce. Funda oricum pentru ca sunt sora ta?!

| suMRed34 a răspuns:

Este o idee foarte frumoasa.O sa te coste max 45-50 de lei.Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu tatal tau sau cu un membru al familiei tale (un frate de-al mamei tale sau sora) pentru a te ajuta cu petrecerea.Ii poti face un cd cu muzica ei preferata pe care sa il pui pe parcursul petrecerii sau sa ii faci impreuna cu tatal tau un tort in casa sau o prajitura.