| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma lamuriti cu ceva. Sunt departe de casa ( in alta tara) si se apropie ziua mamei. As vrea sa ii trimit un buchet de flori dar nu stiu cum sa procedez.
Imi puteti explica cum pot trimite flori dintr- o tara in alta ( nu oras) si cam cat costa si timpul in care ajunge? DAca aveti si alte sfaturi sunt bine venite. Multumesc.

1 răspuns:
| justnicko a răspuns:

Mai simplu ar fi sa rogi pe cineva care este in tara sa-i faca acest cadou mamei tale din partea ta.