| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU
Cum scap de tracul de camera? (Camera video). Put si simplu ma blochez.
Anul trecut am avut cateva clipuri pe youtube si am facut vlog atunci am luat totul in joaca acum de curand mi-a vazut cineva clipurile si mi-a zis sa ma reapuc. Imediat ce am auzit ca le-a vazut le-am si sters.acum chiar vreau din nou sa ma apuc.
Funda

Răspuns Câştigător
| Exaizo a răspuns:

Imagineaza-ti ca vorbesti cu un prieten, cu mama, cu cine te simti tu in largul tau. La inceput o sa ti se para o nebunie sa vorbesti singur[/a] dar daca ai spus ca ai mai facut asta, nu iti va fi greu happy