| Puffulets ♥ a întrebat:

big hug

Ce programe imi recomandati pentru a face un filmulet? Si cum pot sa il bag pe you tube?

Pentru cel mai bun raspuns Fundita!>:d

Răspuns Câştigător
| mfbluu a răspuns:

Pai eu am video edit magic 4. 4 mie mi se pare destul de bun...si ca sa il pui pe you tube trebyuie sa iti faci mai intai cont apoi sa te duci sus acolo unde dai cautare vine aSA :
YOUtube [caseta unde scrii ce vrei sa cauti] {search} browse|Upload...acolo dai la upload si de acolo cred ca te descurci

bafta...||||fundita; x|||

3 răspunsuri:
| PeAcE a răspuns:

Poi eu folosesc ProShow Gold. E foarte bun, chiar ti-l recomand. Si dupa ce il termini il poti baga direct pe youtube, daca esti inregistrat/a, chiar si fara a-l salva mai intai in pc.Bineinteles poti si sa il salvezi. Sper sa imi fi fost de ajutor.kiss

| nimenidenicaieri_1243 a răspuns:

Video studio e cel mai bun.iti faci cont pe youtube si ii fac up la filmulet

| vladutzzz a răspuns:

Movie Maker - este usor de folosit si il ai deja in pc happy