| MeridaOcean a întrebat:

Dati-mi si mie o lista cu niste carti fantasy, gen harry potter, care sa fie frumoase si sa te tina cu sufletul la gura.

Răspuns Câştigător
| XBrunetteX a răspuns:

Nu sunt o mare fana a acestiu gen de carti, dar cred ca seria de carti "Cronicile Tinuturilor Din Apus" e potrivita, vezi pe net, daca te intereseaza.

O zi buna!

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Cele nouă vieți ale lui Chloe King(Liz Braswell)
Blestemul din Swoon (Nina Malkin,aceasta o găsești pe scribd com)
Evermore ( Alyson Noel, tot așa o găsești pe scribd)
Pe jumatate moarta (Kim Harrison, la fel, scribd com)
Jurnalele vampirilor( L.J. Smith, toate la fel pe scribd)

| valentino52 a răspuns:

Nu inteleg cum de are atat succes genul Teen Paranormal Romance straight face

| BeerKoalla1997 a răspuns:

Hmm jurnalele vampirilor, juramant cu sange ( toate cartile) twilight etc