| alexbalextralex a întrebat:

Bună TPU, Dati-mi si mie un metin pvp sau daca se poate si id vostru de mess si sa vorbim acolo mai bine si daca aveti sv de metin sau cv de grenu sa ma faceti GM si voi fi de mare ajutor! cei care ma ajuta au fundă!

Răspuns Câştigător
| edyciprian a răspuns:

Eu nu te pot ajuta in legatura cu GM-ul, dar stiu un metin PVP: Metin2 GX.Mai am si unul normal: Metin2 Lunaris(este in franceza dar majoritatea sunt romani) link pentru. lunaris: www.lunaris-online.org si pentru GX: www.metin2gx.ro

| alexbalextralex explică (pentru edyciprian):

Ai id de mess?

| alexbalextralex explică (pentru edyciprian):

Ai id de mess edyciprian? Vreau să vorbim şi pe mess.big grinrolling on the floor

| alexbalextralex explică (pentru alexbalextralex):

Băăăă ai id de mess?

| alexbalextralex explică (pentru edyciprian):

Băiii dc nu vorbesti?

| edyciprian a răspuns (pentru alexbalextralex):

Scz nu am

6 răspunsuri:
| alexbalextralex explică:

Bai copilaş.