| Pheonix123456 a întrebat:

De curand un prieten mi-a facut un truc cu carti si nu am inteles smecheria... sper sa ma ajutati voi.
Trucul era : se alegeau 3 carti (spectatorul spunea stop la pachet la cate o carte, iar cel care facea trucul spunea cartile ce vor fi alese) apoi "magicianul" mai lua o carte pe care o dorea. Toate aceste 4 carti erau puse deoparte. Iar cand spectatorul le intoarce, erau chiar cartile spuse.
Ma puteti ajuta, va rog? Fundita :*

Răspuns Câştigător
| deepinlovewithyou a răspuns:

Buna!
Toata chestia era ca magicianul stia ultima carte din pachet ( cea de la sfarsitul pachetului de jos ), iar de acolo se face tot trucul.Iti voi lasa un mesaj cand voi gasi videoclipul cu tutorialul trucului. Bafta!

2 răspunsuri:
| mirunamarcela a răspuns:

El cand te pune sa-ti alegi cartea el o ia si o baga chiar la inceput ...cam atata

| SkyKh0aS a răspuns:

El cand te pune sa-ti alegi cartea...el o i a si o baga chiar la inceput...si de acolo e toata scmecheria

Întrebări recente