| BlackRaven45 a întrebat:

Deci... o fata face poze cu scris (Sa zic asa) stiti nu are fundal si doar scrie
am intrebat-o cum face pozele alea cu fundal invizibil si mi-a raspuns pe pic monkey si am intrebat-o cum ca nu gasesc unde faci asfel de poze
si ea spune ca asta nu poate sa imi spuna ca ii secret

As vrea sa stiu cum le face. Stiti voi?
Va arat o poza care mia facut-o mie daca e nevoie si nu intelegeti

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Acel alb transparent se numeste in engleza watermark. Pic Monkey se gaseste pe facebook la aplicatii sau pe internet la free si poti pune cu el watermark. Daca vrei altfel de programe cauta pe google download watermark programs happy

| BlackRaven45 explică (pentru MeConstantine):

Mersi mult acum o sa incerc
daca merge si gasesc o sa iti dau fundawinking

1 răspuns: