| kat2108 a întrebat:

Bună, TPU. Doresc să achiziționez un smartphone cu touchscreen și tastatură qwerty. Mă atrag trei modele: Nokia E6, HTC Cha Cha și Samsung Galaxy Y Pro Duos B5512.
Ce părere aveți de telefoanele acestea? Pe mine în principal mă interesează durata bateriei. Ce alte telefoane de acest gen mai știți cu bateria de lungă durată? Mulțumesc anticipat:*

2 răspunsuri:
| kat2108 explică:

Cam cat te tine bateria fara wi-fi-ul si bluetooth-ul activate?

| DeeaOmfg a răspuns:

Nokia E6
Il am si eu si e ft bun!winking