| Mikasa a întrebat:

Buna TPU ! Era mai demult un serial pe Animax : Tokyo Mew Mew. Imi poate spune cineva cum se numea melodia de la inceputul fiecarui episod, sau de unde o pot descarca?

Răspuns Câştigător
| Sҝϊττlεs a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=N_He7o_As0Y

Și o poți descărca folosind acest site:
http://www.video2mp3.net/

Dai copy/paste la link-ul melodiei în aceea bară, dai pe "Convert", aștepți puțin apoi sunt foarte sigură că te vei descurca.

Sper că ți-am fost de ajutor :)

4 răspunsuri:
| Mikasa explică:

Mi-a placut cel mai mult de Ichigo, dar imi place si de Zakuro happy

| pisicutablue a răspuns:

Si tie ti-a placut :X:X
iubesc animeul asta
dar din pacate nu te pot ajuta ca nici eu nu stiu nimic de melodie in schimb iti pot da un site unde poti sa urmaresti episoadele
www.vplay.com
fa-ti cont si uitate daca vrei
apropo ce fata iti placea cel mai mult?

| AdyAdinutsa a răspuns:

Melodia se cheama my sweet hearth si este cantata de rika komatsu

| Mikasa explică (pentru AdyAdinutsa):

Acum stiu -- laughing doar eu ti-am spus de ea prima