| KamiixSweet18 a întrebat:

Buna TPU ! Eu am un blog si ...chiar nu mai stiu ce sa mai scriu este cu lucruri gratis pentru stardoll si cu informatii noi magazine noi in fine cine joaca stardoll si vrea sa ii iau un interviu despre blog cu niste mici intrebari De ex: de cand joci stardoll ? ti-ar placea ca stardoll sa nu coste cam asa si cine joaca sa ma adauge la prieteni ma numesc : carmy2002 pa ! ps: scuzati categoria aceasta este mai vizualizata pa !

Răspuns Câştigător
| kitishor a răspuns:

Hey, Miki happy ti-am mai vazut o intrebare cum ca ti-ai fi facut un blog. oricum o sa iti dau niste ideei care sper si cred ca o sa te incante :
- poti face un " outfit of the day ". adica sa iti faci poze cu ce esti imbracata si cat costa hainele de pe tine, si sa le bagi pe blog.

-de asemenea, poti face machiaje. poze cu machiajul ( rezultatul ) si pasii, si cat au costat produsele si ce fel de produse.

- poti sa faci chestii de genul " alege papusa 1 sau 2... " jocuri amuzante happy

Si la interviu, am sa-ti dau niste intrebari ( multicele zic eu ) :
1. de cand te-ai apucat de stardoll?
2. cum ai aflat de acest joc?
3. dupa cat timp te-ai facut superstar ( daca esti )?
4. ti-a fost greu sa ajungi la un astfel de nivel?
5. Prietenii/ ele te-au sustinut in acest joc?
6. Ti-ai facut prieteni pe acest joc?
7. Ce lucru de-a costat cel mai mult? Dar cel mai putin?
8. Care este magazinul pe care il frecventezi mai des?
9. care este stilul tau in stardoll pe care il adopti mai mult?
10. ai devenit vreodata cover girl sau national cover girl?
11. care este visul tau?
12. care este produsul sau haina pe care regreti ca ai/ l-ai cumparat?
13. care este cea mai buna prietena a ta?
14. cat la suta te crezi o super super doll?
15. le-ai spus si prietenelor tale despre stardoll?
16. ai luat vreodata lucruri gratis?
17. care este blogul stardoll pe care intri mai des?
18. ai si tu un blog?
19. aproximativ, cate farduri ai?
20. aproximativ, cate haine ai?
21. cati ani i-ai da papusii tale?
22. ce coafura iti place cel mai mult?
23. ai castigat vreodata vreun concurs?
24. prima data cand ai jucat stardoll, ce parere ai avut?
25. iti place blogu meu?
26 mersi ca ai participat la acest interviu!

funda, please?!

1 răspuns: