| Winners10 a întrebat:

Fac ceva pregatire sportiva ( viteza+rezistenta) iar dupa ce alerg o perioada incepe sa ma doara la piciorul stang la baza genunchiului / in spatele genunchiului tendonul. Si daca fortez mai tare ma doare mai tare. Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Poti sa ai probleme cu meniscu sau ligamentele mergi la medic si pana atunci poarta o genunchiera risti sa iti provoci o luxatie

| Alexandruuu88 a răspuns:

Sa mergi la medic pentru un film, sa nu fie ceva la menisc.Conteaza si cum faci incalzirea...