| Avenger1337 a întrebat:

Are cineva idee cat costa un film cu raze X? De aproximativ doua saptamani am o durere accentuata(doar cand fac miscari brusce) un pic mai in jos de rinichi(partea stanga) si nu stiu de ce poate fi. Am luat tratament(gel inflamator, pastile recomandate de doctor), durerea este mai putin accentuata, dar totusi nu pot sa-mi fortez piciorul stang, pentru ca altfel incepe sa ma doara destul de puternic(ex: daca alerg, o pot face doar incet...; nu pot suta mingea la fotbal cu putere, o data am incercat sa sutez tare si imediat dupa ce am facut-o am simtit ca ma lasa spatele). Ma rog. nu stiu daca explicatia era neaparat necesara. Dar ideea este, cunoaste cineva suma unui film cu raze X? Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Eliene a răspuns:

Buna!
Sincer...chiar nu stiu care este pretul unui film cu raze X, dar am o varianta PE GRATIS pentru tine. Tot ce trebuie sa faci este sa te duci la medicul de familie si sa-i ceri o trimitere pentru raze, apoi intreaba-l care este spitalul potrivit de la tine din oras. Astfel, Nu vei plati NICIUN ban pe raze si totusi afli rezolvarea problemelor tale de ordin medical.
Sper ca te-am ajutat!
Funda?