| Podeanu_Violeta_1990 a întrebat:

Imi puteti da idei pentru schimbarea numelui de fcaebook? vreau ceva mai frumos decat numele meu. numele meu este Violeta. pana acum am amut numele LoViio Viio, imi puteti da mai multe idei, va rog? Funda la cele mai multe si frumoase!

Răspuns Câştigător
| LanaDelRayFan a răspuns:

Vio Leta
Kidd Viio
Viio Kidda
Vivii Vii
Vivii Via etc. Scuze dar nu am multe idei sad Te pupacesc :* Nb happy

| Podeanu_Violeta_1990 explică (pentru LanaDelRayFan):

Mss, mie imi place mult sa mi se spuna ViiVii ] :X mss cred ca asa voi pune :* te puupp

4 răspunsuri:
| Zeflemitoarea a răspuns:

Podeanu Violeta. thinking

| Podeanu_Violeta_1990 explică:

Scuzati,... numelui de facebook*

| Silviu_Pantelimon_1990 a răspuns:

Uite un sfat, nu iti schimba numele de facebook in toate prostiile gen viio angel etc ma rog, deoarece mi se pare o prostie si nu impresioneaza pe nimeni.Mai bine ramai cu numele tau si nu ii este greu nimanui sa te gaseasca(Baietii laughing tongue )