| CastiCuMicrofon a întrebat:

Imi puteti spune ce pot face in timpul liber, caci ma prictisesc foarte tare.
Am incercat sa desenez, sa compun poezii si povesti, sa citesc, sa ma joc la calculator sa joc carti cu prietenii si nu stiu ce sa mai fac.
Imi puteti da niste sfaturi despre ce sa fac?
Dau funda pentru cel mai bun raspuns nu pentru cel mai rapid!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Invata o limba straina sau un limbaj de programare

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Poti sa faci glume proaste la cei din cartier:
-lipestele cu super-glow manerele de la masina, portbagaj
-deseneaza cu un marker farurile de la masina laughing
-mazgaleste logo-ul
-infunda-le toba de esapament
-si de ce nu, fura-le corespondenta, folosestele numerele de telefon, numerele de pe card-uri
-viruseaza toate calculatoarele de la scoala.
OMG sunt atatea lucruri pe care le-am facut laughing)
Citeste Anarchist CookBook pentru mai multe tipuri happy
Bafta.

| Anndi98 a răspuns:

Sa joci baschet si sa asculti muzica! Iubesc sa fac asta. si e foarte tare, te recreezi si te si distrezi! Incearcawinking

| ToKen a răspuns:

Habar n-am ce sa-ti zic sa faci.thinking
Uita-te la filme, experimenteaza genuri noi de muzica, iesi pe afara, socializeaza, aaa, incearca farse la telefon, iesi in oras si asa mai departe.
Ideea e sa faci ceva ce-ti place, trebuie sa existe un lucru pe care sa iti placa sa il faci si sa nu te plictisesti.