| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

imi puteti spune intamplari de groaza de-ale voastre? Funditaa happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De groaza este cand te asezi ca omu' pe o banca, in curtea scolii, si cand vrei sa te ridici si sa te duci la ora, afli ca o parte din materialul blugilor a ramas agatata de bancuta. Si uite asa ramai in chilotei fara sa iti dai seama laughing

| Andreea_Ureche_1999 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)))))) nu am patit niciodata asta, ti s-a intamplat cumva tie? laughing

| LetMeHelp a răspuns:

Nu stiu daca este de groaza, dar cand am vrut sa ma spal pe dinti odata, si puneam pe periuta pasta, am scapat tubul cu pasta de dinti si nu l-am mai gasit. Am intors baia cu susul in jos si nici acum nu stiu de ea.
o.O

| codry223 a răspuns:

Ai cumva o pagina de facebook, povesti de groaza?

| Andreea_Ureche_1999 explică (pentru codry223):

Nu, dar mai ii dau cateodata povesti unei editoare a unei pagini de genul asta, de ce?