| Adutzaaa a întrebat:

imi spuneti va rog niste filme de drama/dragoste la care sa plang... de obicei plang usor la filme, dar vreau sa fie si interesant happy.

6 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Http://www.filmeonline2013.net/category/drama/

Incearca ceva de aici, dar sa nu plangi mult, fii bucuroasa ca a venit vara:))

| Adutzaaa explică (pentru fuzzer):

Mai bine ca nu venea, la cat ploua...degeaba a venit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite,aici ai o lista intreaga cu cele mai frumoase filme,
http://www.cinemagia.ro/filme-dragoste/
Te pup!

| pustoaikta94 a răspuns:

Te poti uita la filmele indiene de obicei sunt drama...eu m.am uitat la "Devdas" este foarte frumos este vorba de o iubire interzisa.Ti.l recomand!happy

| Adutzaaa explică (pentru pustoaikta94):

Nu imi plac filmele indiene, dar multumesc oricum...

| batatorul a răspuns:

Pyaar Impossible

Kambakkht Ishq

Ambele sunt filme indiene. Daca vrei sa plangi uitatebig grin