| AnMa a întrebat:

In cateva zile vine ziua mea iar parintii mei m-au intrebat ce vreau sa imi ia cadou. Sincer eu nu stiu ce sa le spun ca vreau straight face chiar habar nu am... dar sa fie ceva ieftin big grin si frumos >:".
Imi puteti da niste sugestii?
Multumesc anticipatbig grin

Răspuns Câştigător
| AndyIQ a răspuns:

Pentru ca parintii tai sa vada ca tu intr-adevar nu ai pretentii pentru acceptarea anumitor cadouri scumpe le poti sugera totusi sa iti cumpere ceva mic si frumos, ca un simbol sa te faca sa nu ii uiti niciodata astfel veti reusii sa va imnunatatiti si relatia voastra familiala.
Bafta!

| AnMa explică (pentru AndyIQ):

Iti multumesc mult pentru sfat, dar asa le-am zis si eu inainte sa postez intrebarea straight face dar ei nu stiu ce sa imi ia straight face

7 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Te-ai gandit macar sa le spui ca nu vrei nimic?

macar.

| Danyelusha a răspuns:

Buna!
O trusa de machiaj
Un ceas
O bluza
O pereche de blugi
Role
Un sidiu ci trupa ta de muzica preferat
Un film
Operche de adidasi
Cizme
Un ursulet
Dulciuri

Sau poti sa ceri sa iti ia ceva de ce esti tu pasionata, cum ar fi tempera, si altele. Depinde de ce gisturi ai.
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| dasabalaeverybody a răspuns:

Niste pantofi, ceva, sau un aparat foto din acela nu prea scump (aprox. 400lei) ori o rochie

| TeodoraBoom a răspuns:

Spune ca vrei cartea "Habarnam in Tara Soarelui" este foarte distractiva si amuzanta.happy

| TheDubstepMan a răspuns (pentru TeodoraBoom):

Asta doresc si eu sa mi-o cumpar, puna acum am citit "Aventurile lui Habarnam si ale prietenilor sai".

| Lacra16 a răspuns:

Ai putea sa le spui ca vrei un inel sau o pereche de cercei de argint sau o esarfa:*