| fluturascolorat a întrebat:

in ce consta participarea pe facebook la un eveniment? ex: "prima zi de liceu". Stiu care sunt pasii pe care trebuie sa ii fac ca sa particip, dar vreau sa stiu in ce consta daca vreau sa particip.

Răspuns Câştigător
| mfbluu a răspuns:

Pai de exemplu Eveniment "prima zi de scoala " cum a zis si hubabubba in colt dreapta sus iti apare Nu, Poate, Particip.ei bine daca tema e ceva gen "hai in prima zi de liceu sa mergem pe valea regilor " daca iti convine ideea si ai vrea sa participi sa mergi pe vale dai "particip". daca nu sti sigur dai "poate" iar daca nu poti dai "NU" evenimentele astea mai nou sunt facute pentru sortarea parerilor chatterbox bla bla. :* sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| HubaBubba a răspuns:

Cand dai click pe eveniment o sa scrie undeva in dreapta sus ceva de genu:"Nu/Poate/Particip" si daca vrei sa particii dai click pe "Paricip" si gata.Imi dai si mie o fundita te rog?