| anonim_4396 a întrebat:

In dimineata asta am vazut un episod dintr-o telenovela de pe acasa gold.Actorul principal era Sebastian Rulli.Imi poate zice cineva care este numele telenovelei? Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| alinaaa26 a răspuns:

Cred ca e Secrete din trecut
(Cuando me enamoro)

| Anda1708 a răspuns (pentru alinaaa26):

Asta e.Multumesc frumos happy

5 răspunsuri:
| username97 a răspuns:

Este foarte simplu de aflat. Nu trebuie să cauţi numele telenovelei folosind numele vreunui actor. Caută online programul tv de la Acasă Glod şi vei afla numele telenovelei uitându-te pe program la ceea ce se raportează cu ora la care ai văzut telenovela.

| Anda1708 a răspuns (pentru username97):

Am cautat si nu am gasit-o.De aceea am pus aici intrebarea...

| Adrian_Cosmin_1995 a răspuns:

Buna.Telenovela in care joaca Sebastian Rulli se numeste Inger salbatic. Funda?

| Anda1708 a răspuns (pentru Adrian_Cosmin_1995):

Nu e asta telenovela.Mersi oricum.

Întrebări recente