| m0n1kmara a întrebat:

In momentul in care am sters o adresa de e-mail de pe messenger, automat se sterge si adresa mea de pe messenger-ul persoanei respective?

7 răspunsuri:
| calinut1 a răspuns:

Daca acea adresa mail a fost si id tau de mess da s-a sters automat si el si nu poti sa o recuperezi daca ai sters-o

| Titanos a răspuns:

Nu.Va vedea ca l-ai sters dar va mai avea adresa ta.

| RudeGirl a răspuns:

Nu.Ei ii apare in continuare

| RudeGirl a răspuns:

Nu.Ii apare in continuare

| ciupyx a răspuns:

Nu, in lista lui tu vei continua sa apari. daca vrei sa fi sters si tu, exista un programel care iti permite sa te stergi singur din lista cuiva happy

| junny a răspuns:

NU... fiecare sterge din lista lui

| alexxalexs a răspuns (pentru junny):

Nu, doar daca si persoana ti-a sters id tau.