| cυρcαкє a întrebat:

In orasul Iasi, stie cineva unde se face Festivalul Berii? Dau funda si un vot daca imi spuneti si ce carusele aduc!

Răspuns Câştigător
| DoodleEver2 a răspuns:

Buna si tie :)

Din cate scrie pe : http://www.agendadeiasi.ro/......turii.html
se pare ca : " Festivalul Berii va fi organizat, in acest an, in fata Palatului Culturii, intre 10 si 13 mai. In cele din urma, edilii au optat pentru aceasta varianta in detrimentul celei care viza bulevardul Chimiei, intre Metalurgie si Tudor Vladimirescu.

In ultimii ani, evenimentul a avut loc in cartierul Dacia, pe strada Sarmisegetuza. "

Alte informatii nu se mai gasesc pe nicaieri...

Sper ca am ajutat o zi buna :*

| cυρcαкє explică (pentru DoodleEver2):

Multumesc de raspuns happy

| DoodleEver2 a răspuns (pentru cυρcαкє):

Nu ai pentru ce :*

4 răspunsuri:
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Festivalul Berii va avea loc fie in Tudor Vladimirescu, fie la Palat
Alegerea uneia din cele doua variante o vor face sponsorii
http://www.bzi.ro/......lat-284712

suntserios
| suntserios a răspuns:

Din pacate probabil in fata Palatului Culturii.