| Sclipiciii a întrebat:

Ma plictisesc! N-am ce face. Ce imi sugerati sa fac?

4 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Eu cand ma plictisesc ma uit la Fenomene Stranii pe net love struck
sau vorbesc la telefon, sau caut o scuza sa-i zic mamei sa ma plimb, cum ar fi ii zic sa-mi dea bani sa cumpar ceva, sa platesc ceva ...etc
Dar in mod special ma mai uit la fenomene stranii si pe youtube la faze comice love struck
Daca esti interesata de fenomene stranii, lasa-mi un mesaj si iti dau link-ul unde poti sa vezi, numai sa nu te sperii smug
sper ca te-am ajutat :*:*:*

| Yulia29 a răspuns:

Ed ed si eddy pe cartoon networklaughing

| WhyIsTheWordSoBad a răspuns:

Iesi la aer liber (poate in parc) cu prietenii! Asta nu e plictisitor. Spune-le sa spuna bancurilaughing! asta ma face mereu fericitahappy

| Tweety_6396 a răspuns:

Pai ai cateva posibilitati. Uite un top:
1.Iti faci un blog, sau daca ai unul, postezi in el.
2. Te joci.
3.Mergi in parc
4. Te uiti la un film
Funda?