| SmartLier a întrebat:

Ma plictisesc... ce-mi sugerati sa fac?

12 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Toata lumea care se plictiseste intra pe facebook, am facut si eu asta, cand m-am plictisit de facebook am ajuns la TPU laughing

| RoXyRaLu a răspuns:

Uita-te la filmulete amuzante,daca iti place citeste o carte sau deseneaza,vorbeste cu cineva, uita-te la un film, aranjeaza o iesire cu prietenii afara, cauta intrebari stupide de pe TPU, joaca diferite jocuri pe calculator.

| Pricked a răspuns:

Culca-te.

| cristiiiiiii a răspuns:

Pune-te la somn.

| InnocentLoovee a răspuns:

Uita-te la un film,
Du-te la plimbare
Mergi prin magazine, probeaza rochii.
Desenezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu cand ma plictisesc ma joc diferite jocuri pe calculator, astea imi plac mult:
http://www.clopotel.ro/funny/teste/teste-online
Sau raspunde la intrebarile de pe TPU, nu o sa te mai plictisesti, te antreneaza!
O dupa-amiaza placuta!
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| Antoniacopiluța a răspuns:

Pai uite:
Deseneaza
Citeste
Mai probeaza haine de revelion
Editeaza poze
Asculta muzica
Uite-te la tv
Intra pe facebook, Fundaa?big grin

| para001 a răspuns:

Suna un prieten si stai de vb
un joc