| adinutzadina a întrebat:

Am o excursie sambata si vreau si eu niste idei cum ma pot distra mai mult... ce pot face noaptea cu prietenele... cele mai bune idei primesc fundita+vot

Răspuns Câştigător
| Dnse a răspuns:

Pai noua crezi ca ne-a dat cineva voie? tin minte in clasa a5a am adormit la 5 si la 6 ne-am trezit, faceam naveta de la baieti la noi si ne jucam jocuri de alea tipice varstei, adevar sau provocare sau de alea, si mai ales cand iti place un baiat de pe acolo e si mai palpitant...

5 răspunsuri:
| adinutzadina explică:

Alte idei mai bune...la astea ma gandeam si eu dar totusi vom fi al un hotel si dupa stingere nu avem voie sa iesim din camera... ceva petreceri in camera etc.

| Dnse a răspuns:

Sa incalci regulile, sincer, te distrezi mult mai bine. DAR NU EXAGERAT! cand aveam 12-13 ani mi se parea palpitant sa mergem in camera baietilor dupa ora stingerii.Imi amintesc cu drag de excursiile facute in clasa a5a a6a... daca ai cu cine, te vei distra si fara planuri fii linistita!

| ManuBai a răspuns:

Si eu am excursie! si iti voi spune...
deci
in autocar sau cu ce mergeti mergeti fix in spate pentru ca acolo nu va aude nimenilaughing
si urlati faceti ce vreti.Si cand ajungeti la hotel/pensiune/motel culcativa dupa 12 si daca stati 3 in camera tu cu o colega pune pasta de dinti pe fata cealalata cand doarme, sau pune-i telefonul ei pe fruntea ei si sunolaughing [ii va vibra fata]rolling on the floor
. Mergeti bateti pe la usithinking
uite eu ti-am dat cateva idei...aaa
si mai este ceva, pune pasta de dinti pe clanta unei usi de langa voirolling on the floor

funda?

| ManuBai a răspuns:

De fapt sai pui pasta de dinti pe fatzza ei!

| ManuBai a răspuns:

Sa ii pui pasta de dinti pe fatzza ei!