| SherKan19 a întrebat:

Buna TPU sad
Maine seara trebuie sa plec la mamaie sa ma intalnesc cu un prieten :X care sta la pitesti si nu prea ma vad des cu el big grin
Dar mama nu ma lasa sad adica st un pic racit :-s! Dar nu de asta nu ma lasa dar pentru ca nu mi. a iesit media prea mare la Engleza I don't want to see! Cum as putea sa o fac sa o conving sa ma lase sad?

1 răspuns:
| annaangel17 a răspuns:

Ii zici ca de acum in colo vei invata mai mult la engleza si te vei stradui mult mai mult.Ii spui ca o vei ajuta la treburile casnice si o vei asculta.Mai bine zis "Te lingusesti".