| anndrada98 a întrebat:

Buna TPU happy. Mi-am facut cont pe antenaPLAY si zice ca poti incerca 10 zile gratis si dupa aia sa te abonezi dar nu merge... ce trebuie sa fac daca nu vreau sa ma abonez la ei. Ps : am vazut ca daca ai nu stiu ce voucher te lasa... de unde pot sa fac rost de acel cod? laughing
FUNDA :**

Răspuns Câştigător
| BunnyRabbit a răspuns:

Pai daca te abonezi primesti 10 zile gratuite big grin

3 răspunsuri:
| XxAlinxX a răspuns:

Ba tu platesti 3 euro cartela cand vrei exemplu platesc 3 euro luna asta luna asta nu plaetsc platesc luna viitoare mai nu platesc 3 luni iar platesc nu te sanctioneaaz cu nimic big grin

| Undeva_Te_Cunosc_De_1962 a răspuns:

Se poate vedea gratis aici http://antenaplay.info nu trebuie sa dai nici un 10 lei! Merge fara abonament facut! Mege non-stop fara 10 zile gratuite!