| BloodAndBon3 a întrebat:

Mi-am resetat parola de la yahoo, folosind id pe care a fost creat contul. Am primit email-ul cu resetarea, toate bune si frumoase, ma pune sa aleg o parola noua.Scriu o parola exagerat de grea si mare, din litere si semne distincte, cifre si imi spune mereu :Your password is weak. Please choose a stronger password. Ea este buna... chiar de proba am pus una de 31 caractere si tot asta imi spune. Este o problema cu yahoo ori ce se inampla? straight face Dau funda raspunsului ajutator.

2 răspunsuri:
| Ajjdks a răspuns:

De obicei o parola foarte buna este aia cu multe semne de punctuatie, cifre, combinatii intre litere mari si mici. Asta e ideea, nu are nimic Yahoo-ul :-D. Sper ca te-am ajutat.

| BloodAndBon3 explică (pentru Ajjdks):

Nu m-ai ajutat cu nimic.Am mai spus sus. am litere mari, mici, semne distincte (punctuatie) cifre... nu merge nimic.