| euana05 a întrebat:

Miercuri merg intr-o tabara la munte si stau o saptamana. Merg impreuna cu cativa colegi de clasa. Eu as cam vrea ca seara sa fac un fel de atmosfera scary. Sa fie asa...mai straniu. Ma puteti ajuta cu sfaturi sau niste idei? happy

Răspuns Câştigător
| Alecs19 a răspuns:

Seara stați afară. In jurul focului. spuneți povești de groaza si in punctul culminant pune pe cineva sa iasă din tufișuri. mulți o sa se sperie.

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Lumina slabia, becul/becurile sa se tot aprinda si stinga sti ca in filmele de groaza, spuneti povesti si uitati-va la un film...

| zxzx a răspuns:

Dezbraca-te.