| LaMLaMlaMa a întrebat:

Ma ajuti cu ce trebuie sa fac la jocul Lady Popular? abia mi-am facut cont si nu stiu ce instructiuni sa urmez ca sa ma joc.Ma poti ajuta?

Răspuns Câştigător
| ByAnCa_7174 a răspuns:

Pai in primul rand instructiunile st in engleza intrii la goals ce trebuie sa se afle in partea dreapta a ta p ecran intr-o casetutza restul sper sa t descurciwinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa te duci la scopuri si trebuie sa vezi ce iti spune sa faci si primesti bani, crede-ma si eu abia ieri mi-am facut cont si nu am stiut nimic sa fac dar azi asa si asa dar faza cu discoteca nu stiu de loc love struck