| Mariposa97 a întrebat:

Buna TPU nu ma puteti ajuta cu ceva statusuri de indiferenta etc.Multumesc anticipat, iar cele mai multe statusuri si cele mai frumoase vor primi fundita, iar celelalte raspunsuri vor primi vot.

Răspuns Câştigător
| Madalynna97 a răspuns:

Spui ca am figuri? Ha? Esti un taran bai... Vorbesti aiurea=]]"
"Zambesc doar cand nu am voie:X."
"Asta`s eu`...N`am ce sa-ti fac...am vazut ce` tarfe`tsi plac Nu`tsi da ochii` peste cap! Nu pot` fi cum ai visat!"
"Să nu'ti treacă prin gând că mă poti avea la degetu` mic.Să moară măta de nu stiu prea bine să profit" []"
"Tine minte stii prea bine` Ca privirea mea nu minte! De azi am un singur scop! Sa pun fericirea mea pe primul loc!"
"Daca penttu un timp credeai c`o vei distruge. uite`te dupa. zambeste sh mai dulce"
Tine minte stii prea bine` Ca privirea mea nu minte! De azi am un singur scop! Sa pun fericirea mea pe primul loc!"

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca ti-e indiferent(a), la ce mai pui status? Doar asa, ca sa-si dea seama ca, de fapt, te zgarii pe ochi? Nu te doare?

| GangstaLuv a răspuns:

Status de indiferenta : "Mi se rupe..."