| Bunea_Ioana_Alicia_1991 a întrebat:

TPU! Plec intr o excursie de 3 zile cu clasa ( a 6 a) si nu prea stiu ce sa imi iau. Astept o lista cu aproape tot ce imi trebuie! Multumesc'

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Bluze grose, pantaloni (cate 2 randuri),ciorapi,lenjerie intima(pentru fiecare zi )Apoi o geaca,papuci.
Lucruri de igiena( sapun, periuta/pasta de dinti, prosoape)
Telefon, incarcator, carti /reviste de citit.

1 răspuns:
| chitaramea a răspuns:

Pe langa haine, pe car propun sa o intrebi pe mama ta ar fi fain sa ei lucruri cu care sa va distrati: carti de joc, coarda, monopoly (chestii de denul asta) incearca sa uiti de telefon si sa faceti o excursie de neuitat si originala.( n-am facut lista pentru ca era una mai sus laughing)
Bafta!