| Ivonaa a întrebat:

Stie cineva de unde as putea face rost de un costum pentru cosplay, Sasuke din Shippuden mai exact? L-as prefera din Romania, daca m-as intinde sa iau unul din afara m-ar costa triplu doar coletul.
Vreo idee?

5 răspunsuri:
| Kyrie a răspuns:

Mie mi-ar placea costumul lui Gajeel din Fairy Tail sau costumul lui Ulquiorra Schiffer din Bleachhee hee

| Mihaii24 a răspuns:

Umm.In fiecare an la Cluj e un festival japonez cu cosplay, si magazine cosplay.Ai putea sa iti cumperi de acolo.Care va avea loc în zilele de 28 și 29 aprilie

| Ivonaa explică (pentru Mihaii24):

Stiu despre JPT, problema este ca eu stau destul de departe de Cluj si nu am o ruda sau varsta necesara pentru a participa inca. Mersi oricum ^^

| Teleshpenker a răspuns:

Nu este in Romania cosplay al lui Sasuke din Shippuden, dar poti face comanda la croitorie sau il poti cumpara pe asta:
http://www.okazii.ro/......a113075969
...dar nu e shippuden, e doar sasuke... Gomenasai
Sau mai e o cale, sa cauti haine asemanatoare si sa le modifici singur;)
Sper ca te-am ajutat!:D

| YoMake a răspuns:

Eu am vazut niste costume ( nu mai stiu de care erau) la bruno the funny shoop l-am vazut in mall
dar poti sa iti comanzi online cred