| Gaga139 a întrebat:

Stie cineva daca la finalul Naruto Shippuden Sasuke se intorce in Konoha?

Răspuns Câştigător
| cuvuliuc a răspuns:

Abia sa ajuns la episodul 295 deci imi dureaza ca are bro 400-500 si mai apare o serie naruto continuarea sipuden parca achipuden dar pai sa vezi episoadele pe deseneanime.ro colaborator cu animekaghe

4 răspunsuri:
| FFabi17 a răspuns:

Nu se stie, inca nu a aparut episodul final, poate decat daca citesti Naruto manga :s afli :)) insa episodul final nu a aparut inca, daca vrei sa vezi episoadele subtitrate in romana le poti vizita aici : www.animekage.ro

| Arikirinmotoka a răspuns:

Ar fi bine sa se intoarca dar cred ca nu se va mai intoarce in konoha decat ca sa o distruga poate.

| Nibichan a răspuns:

Nu stiu dar nu cred ca Sasuke o sa se lase convins pana nu o sa distruga Konoha (a fost deja distrusa o data) insa poate cine stie dac Naruto o sa il invinga o sa se intoarca.
P.S. sper sa nu se termine prea curand serialul sa mai bage 300 de episoade minimhappy

| dendenis a răspuns:

Anime-ul este on-going si nu se stie cand si cum se va termina