| MariaMaryy a întrebat:

Stiti de unde as putea cumpara filmul Sweeney Todd: the Demon Barber of Fleet Street 2-Disc Edition? Din Romania, nu Amazon.com sau alte site-uri din afara.

6 răspunsuri:
| MariaMaryy explică (pentru Amilik):

Astea le-am gasit si eu. Eu cautam versiune cu 2 discuri :http://www.amazon.com/......0013D8LOU. Pe Amazon am gasit-o dar in Romania nu o gasesc deloc. :((

| Amilik a răspuns (pentru MariaMaryy):

Este posibil ca aceasta editie sa fie scoasa doar in strainatate, asa ca nu cred sa o gasesti la noi in tara. Dar ce are asa de special acea editie?

| MariaMaryy explică (pentru Amilik):

Pe langa filmul original(normal), are behind-the-scenes, videoclipuri de la inregistrari, interviurile, de unde a inceput totul, povestea originala etc.

| Amilik a răspuns (pentru MariaMaryy):

Http://www.cineshop.ro/......22292.html
Asta e dvd pe care il cauti. Il am si eu acasa acum ca l-am cautat. :p