| ValiTigru a întrebat:

Buna TPU stiti vreun metin gen mage (dar nu revomondial sau celestial ca is doar de pvp ) dati-mi ceva nou din 2013 daca se poate cu lvl 250 multe evoluti

Răspuns Câştigător
| Emerad a răspuns:

Http://metin2mania.ro/

Este un server non-stop PVM cu putina esenta PVP destul de interesant, multe evolutii si multe iteme de upgrade interesante. Sunt multi playeri si ai cu cine vorbi.Harti noi si multe alte noi dar nu in exces, aranjate asa cum trebuie.
Insa recunosc unii GM-i nu sunt tocmai cei mai seriosi oameni de pe server dar asta nu te va influenta.

Oricum incearca-l.