| alynatheone a întrebat:

BUNA TPU! sunt la un liceu din galati si as vrea sa dau la o facultate dar nu reusesc sa ma decid intre iasi si brasov.as dori sa stiu unde sunt preturi mai rentabile chirii mai ieftine?

Răspuns Câştigător
| DanaHincu a răspuns:

Buna,din cate stiu in Iasi facultatile sunt muult mai bune,dar cu preturi mai mari,pe langa Brasov care sunt mai slabute ce e drept,dar costrurile nu sunt prea marihappyiar cate despre chirii se gasesc mai usor in Brasov,si eu sunt in aceeasi situatie cu tine,am de ales intre Iasi si Cluj, si daca imi permiti sa te intreb, in ce clasa esti si la ce liceu? Multa bafta!:*