| AnneBre a întrebat:

URGENT! cum pot sterge id ul de pe facebook? dau funda la primul raspuns bun!

3 răspunsuri:
| AnneBre explică:

@cocolino: nu vreau sa imi sterg contulstraight face vreau doar sa nu imi mai apara e-mail ul la informatii

| Ashl a răspuns:

Buna,. ca sa stergi id` ul (cred ca te referi la e-mail) de pe facebook trebuie sa:
fi intrat in contul tau
dai la `contul meu` sau `account`
apoi o sa iti apara `name, nume de utilizator, e-mail,.` sau `name, username, e-mail,.,`
in drept cu `e-mail` aprea `editeaza`, sau `edit` dai acolo, si de acolo sper sa te descurci,
sper ca te.am ajutat si mult succeshappy.

| cocolino_9740 a răspuns:

Contul meu -> Setarile contului -> in stanga scrie Securitate iar apoi cu albastru scrie : Deactivate your account.