| Snkfkskncmskmcms a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Am o pagina pe facebook, si azi am luat un admin...Chestia e ca e de treaba, si e foarte bucuros ca l-am pus...dar nu posteaza poze frumoase si vreau sa-l scot.Dar nu stiu cum sa-i zic! HEEEELP! sad :'( FUNDA

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ai 2 alternative.Ori il inveti ori il scoti afara.Gandestete inainte ca si tu ai fost ca el de habar aveai.Ai invatat de la cineva care a avut rabdare cu tine. Daca tu nu il vei invata, va invata din alta parte si dupa nu va vrea sa vina la tine cand va stii anumite lucruri.

| ЯάdµСЦ a răspuns:

Hmmm... Nu stiu, daca nu posteaza poze de calitate, poti sa iei alt admin care pune poze bune, si spune-i ca iti pare rau, si ca nu posteaza poze de calitate. Sau daca ai avut un admin mai bun recent poti sa-l bagi pe el, daca a postat imagini bune.winking

| TPUuser199 a răspuns:

Ii spui ce sa posteze. ce fel de fotografii, poate el nu isi da seama. Bafta!

| Rosenzweig a răspuns:

Buna! Ori ii zici sa posteze in pagina ca sa atraga mai multe persoane, ori ii zici frumos :'Imi pare rau, dar daca nu postezi pe pagina, aceasta nu va avea vizitatori, iar eu sunt nevoit sa te scot!" frumos... big grin cred ca ti-am fost de ajutor :*

| miruna1224 a răspuns:

Pai daca vrei sa il scoti spune-i pur si simplu ca un admin care nu poate avea grija de o pagina este nefolositor. Incearca sa ii explici ca nu poate fi admin doar cu numele, trebuie sa mai si munceasca si daca nu isi da interesul consecinta va fi sa iti gaseasca alta pagina de facebook.
Sper sa te ajute! ♡

Întrebări recente