| sebi777 a întrebat:

uite cum sta treaba,imi place de o fata de la scoala care nu ma prea cunoaste dar cred ca stiu cum sa ma imprietenesc cu ea:fata asta are o pagina pe facebook pe care posteaza desene(amandoi suntem talentati la desen) si de vreo doua luni a scris ca isi cauta admin dar nu sa oferit nimeni si ma gandesc sa ii spun ca vreau eu si sa ii las un desen deal meu dar mie cam teama de reactia ei si nu stiu ce sa fac,scuzeca am scris asa mult,va rog ajutatima, DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai incearca si asta, de ce sa iti fie frica? Nu are de ce sa se supere.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Poti incepe prin asta... daca o placi, ce te opreste?happyo vei cuceri cu talentul tau

| Raluca6006 a răspuns:

Pur si simplu fa-o! Ce ai de pierdut?! Crede-ma ca nu are ce sa ti se intample atat de ingrozitor. Daca as fi in locul ei mi-ar placea. Mult noroc:-);-)