| EllenaEll a întrebat:

va rog sa imi sugerati niste tabere pentru vara 2012 happy Si pentru a fi sigura ca parintii ma vor lasa poate si nisete concursuri ca sa castig niste tabare thinking Daca as castiga poate m-ar lasa. Oricum ar fi, banii nu constituie o problema big grin Ohh... si daca se poate si din alea de lunga durata big grin Poate o luna sau chiar toata varabig grin Multumesc mult :* ♥ Fundita pentru cel cu cele mai multe informatii... :*

1 răspuns:
| MariaBeatrice a răspuns:

Tabara lui Andrei. Intreaba profesorii despre aceasta tabara si iti vor expica. Este un concurs :*:*:*