| Диана a întrebat:

Vinerea asta fac o petrecere in pijama cu doua prietene si nu prea am idei ce am putea face ca sa ne distram( real fun, he hehee hee laughing )
Sugestii?
Aaa.laughing Mentionez ca avem toate 14 ani big grin

14 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Eu zic sa va uitati putin pe ChatRoulette ( www.chatroulette.com ) cum fac toti... si daca chiar vreti sa va speriati putin jucati Hotel 626 sau Asylum 626...

| Liviu a răspuns:

Pei
Ori faceti ceva in grup(joke')
Ori va uitati la un film bun
Barfiti.ca intre fete nu?
laughing
Faceti misto de baieti si voilaughing
Mai radeti mai spuneti bancuri... eventual un remi. poker pe dezbracatealaughing
Pe porunci, castane, suturi, bate in cap gasiti voibig grin
xD

| Sἶrenἶa a răspuns:

Pai.ar fi misto ca s ai perne d alea. speciale cu puf.sh s va bateti cu ele.sh cand va bateti. s sara puf. pisti tuoot :love struckx::. mda.` is o multsime d jocuri. o multsimeeeeee =p~ laughing)winking. sh s iejiti noaptea.cand parintii duorm. s iesiti afara.devil)) laughing)winking

| Boniboon a răspuns:

Cumparat o duzina ce chipsuri, cola si chestii din astea.
Va bateti toata noaptea cu perne [ceea ce am facut si noi]
Va uitatti la un film bun :] Horror poate smug
Vorbiti despre baieti =]] chestii din astea
Distractie placuta laughing!

| paul0013 a răspuns:

Sa va uitati la filme (comedii sau horror), diferite jocuri. farse la telefon big grin

| BiaJ a răspuns:

Bataie cu perne.
Sa va rujati legate la ochi.
thinking
N-am ideibig grin

| Matzuccc a răspuns:

1. popcorn & suc
2.va uitati la un fil de groazaaa day dreaming
3.va bateti cu perne; x
4. vorbiti despre baieti;>. poate aflii si tu mai multe;> ce nu stiai pana acum x_x
5. dansati
6.va uitat la tv
7. jucati macaua cine pierde primeste o provocarebatting eyelashes
8.nu te supara frate;>
9. faceti glume vecinilor. o sugestie ceia ce am facut eu cu o prietena la 3 dmineata. am dat pe usa vecinului cu aracet si i-am pus deasupra coji de seminte si pamant rolling on the floor. toate astea pentru ca avea un caine insuportabil :-s

Distractie placuta!; x

fundita pentru sugestiibatting eyelashes?:-s

| Robert5678 a răspuns:

Masturbare in grup?laughing

Glm...big grin

| HappyUserUnknown a răspuns:

Uitati-va la filme, jucati mima, remi, uitati-va pe reviste, faceti-va teste (de pe net sau din revista), machiati-va, mancati inghetata tongue, ascultati muzica, eventual dansati, spuneti povesti de groaza, vorbiti de vedetele voastre preferate si bateti-va cu pernele happy. Have fun!

| LaLaLakin a răspuns:

Batai cu perneeeb-)laughing.
Sedinta foto, popcorn, un film bun [de exemplu, de groaza sau comediehappy ].
Sau sa faceti mancare impreuna, cum ar fi salata de fructe, sau inghetatalaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah... cand am inceput sa citesc credeam ca urmeaza sa ne inviti si pe noi :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti juca "Adevar provocare sau procent"

Sau..."Te lefonul american"!

Sti cum se joaca?!? Sa-ti explic: Prietenele tale isi spun una alteia cate un cuvant l ureche! Apoi tu pui o intrebare la intamplare unei dintre prietenele tale[Ex: ce ai mancat aseara?] Daca cuvantul spus d cealalta prietena prietenei tale p care ai intrebat-o este spre exemplu 'pisica', Atunci ea va raspunde ca aseara a mancat o pisica! Apoi procedezi la fel sh cu prietena cealalta sh tot asa! E foarte amuzant! Am 15 ani si ma joc mereu jocul acesta! Distractie placuta! pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci sex

| aNdreII_2633 a răspuns:

Depinde unde faceti petrecerea