| ANDREI511 a întrebat:

voi ce faceti in timpul liber? Eu Sambata si Duminica ma joc, invat, imi fac temele, stau la calculator, ies afara cu prietenii. Voi ce mai faceti inafara de acestea? big grin Ca m-am saturat sa stau sa fac lucrurile astea non-stop. big grin La cele mai bune raspunsuri (idei) Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| georgel09 a răspuns:

Pai tu duci o viata de lux,eu sambata fac cumparaturi, tai lemne, fac curat, si de nu is obosit ies seara cu prieteni la o cafea sau la un suc si o tigara. duminica invat, si iescc prieteni la fotball.dar de obicei niciodata nu is liber sambata LUCRU:-(

| ANDREI511 explică (pentru georgel09):

Salut, ti-as da FUNDA, dar azi am dat 1 si vad ca acum nu mai pot da FUNDA sorry, dar maine iti dau.Promit big grin apropo, nu mi-a placut faza cu tigara dar in rest m-ai ajutat. Mersi. Maine vei primi FUNDA big grin de la mine big grin Ceau!

3 răspunsuri:
| georgel09 a răspuns:

Mersi,sau poti sa mergi la biliard daca stii sa joci, daca ai prietena iesi cu ea in oras;-);-)

| ANDREI511 explică (pentru georgel09):

Hopa! Ai primit fundita de care ti-am promis big grin ai vazut, ca nu is rau laughing Salut, de fapt eu stau la sat si nu am biliard prin zona, doar la cel ami apropiat oras : Ramnicu Sarat big grin Ceau!