| alex6382 a întrebat:

Vreau sa ii fac o farsă unui prieten, dar o farsă care sa îl sperie tare și sa fie afara din casa, va rog sa îmi dați sugestii.Cea mai buna, primește Funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Terminati cu porcariile astea ca nu stii ce reactie are si Doamne fereste se raneste cumva.

| Violleta2022 a răspuns:

Inca nu am auzit de vreo farsa ca sa scoti omul din casa!
Poate daca ii dai foc la casa, asa l-ai scoate....in rest, nu cred ca existe ceva care sa sperie pe cineva in masura asta.
Dar sa pui foc la casa cuiva te face bolnav cu capul si iti da destul batai de cap dupa aceea, putand ajunge chiar dupa gratii.
Totusi, daca iti este prueten, incearca sa te comporti frumos cu el si sa nu-l necajesti cu glume tampite, pentru ca risti sa-l pierzi.

| rapp2020 a răspuns (pentru Violleta2022):

Eu cred ca ai citit tu gresit. Nu scrie sa-l scoata afara din casa. Ci sa fie fara afara. :d

| alex6382 explică (pentru Violleta2022):

Am spus ca farsa sa fie făcută afara, nu sa îl scot din casa și fi tu sigura ca nu se va supăra

Răspuns utilizator avertizat
| emayperritos a răspuns:

Http://zutv.ro/......35867.html Aicea vei gasi niste farse