| LovedYourAngel a întrebat:

vreau sa imi scot la imprimanta o poza si sa mi-o printez pe tricou. dar nu stiu cum.cine imi poate spune de ce am nevoie si cum o printez?

5 răspunsuri:
| seen a răspuns:

Te duci cu aparatul foto cu poza facuta la un distribuitor ce printeaza pe carpa (in jur de 25 lei de ajunge toata tevatura)

Sau mai poti incerca la firmele care inscriptioneaza caiete blugi trala la si lala ca si aia fac asta

Ps se numeste inscriptionare obiect la raspunsul asta gasesti pe google o gramada de firme dispuse sa faca asa ceva

| Bogdanys a răspuns:

Ai nevoie de hartie speciala pentru transfer care se gaseste in comert.

| asbif a răspuns:

Sunt magazine special amenajate pentru asa ceva. Iti dau un exemplu : daca esti dinTimisoara, Arad sau Bucuresti sunt magazinele GallPrint care fac asa ceva.

| SelenaMarieGomez a răspuns:

Ai nevoie de o hartie speciala pentru printat.cand ai hartia o pui la imprimanta si tragi poza dupa aceea calci poza pe tricou. sper ca te'am ajutat. fundita?

| LovedYourAngel explică (pentru SelenaMarieGomez):

Multumesc dar eu sunt din Tatarastii de sus unde pot gasi hartie din aia speciala?