| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU
Vreau sa ma apuc de un videoblog si oarecum sunt noua la capitolul asta eu fiind bloggerita.
Nu prea le am cu editatul nu stiu in ce sa editez si nici cum stiti niste programe usoare mai pentru incepatori? Dar filmez si cu un telefon care se vede foarte bine se vad si culorile foarte bine dar si cu un aparat. Camera nu am momentan sunt noua cum a mai zis si vreau sa vad totusi daca a succes, daca prinde laughing
Imi e un pic teama de primul episod, nu stiu cu ce sa incep, de obicei inceputurile sunt cam grele pentru mine.
Niste sfaturi despre vlog in general si niste sfaturi pentru episoade?
funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai usor program si des folosit este chiar windows movie maker. Daca nu il ai, il poti descarca direct de la microsoft.Cu el poti taia secvente din film, edita calitatea, adauga diverse texte, muzica fundalului etc.
te pup mult succes, fara frica.
p.s. poate ne lasi un link!

| CatalinMilan a răspuns:

Salut. Pana la urma tia iesit? ai inceput acel videobog?