| Andreea_5571 a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti si miee daca doriti ce pot sa scriu pe felicitarea d-nei profesoare de fizica si chimie ca maine e ziua ei? Va rog mult urgent,

Răspuns Câştigător
| MarinaElena a răspuns:

Azi e ziua cand zambetul invinge orice urma de tristete, cand sufletul e plin de fericire si aceasta e numai o zi in fiecare an.E ziua cand toti cei care va iubesc sunt aproape de dumneavoastra urandu-va "La Multi Ani!"

2 răspunsuri:
| andreea123deea a răspuns:

La multi ani! Va urez multa sanatate bucurii si impliniri in tot! La multi ani inca odata si va doresc numai bine. Din partea eleevei... Sau, Doamna cutare Cu ocazia zilei dumneavoastra de nastere va urez numai sanatate bucurii si impliniri in viata, si un sincer la multi ani! Cu respect eleva cutare! (fundita?)

| MoarteacuCoasa a răspuns:

Poti scrie : O aniversare plina de bucurii si fericire