| Ioanaa_5834 a întrebat:

URGENT vreau si eu niste mesaje pe care sa le scriu pe felicitarea unui coleg pentru ca azi e ziua lui. nu vreau multe dar cele mai frumoase au funditalove struck

Răspuns Câştigător
| KidoPink a răspuns:

La multi ani si numai bine, sa ai bani, sa ai iubire, sa ai fericire-n casa si-o viata cat mai frumoasa!
Un ocean de sanatate, un munte de noroc, un camion cu bani si un sincer La Multi Ani!
Un cer albastru fara nori in viata ta sa fie, / Sa ai in viata numai flori, noroc si bucurie!