| Nutella007 a întrebat:

batting eyelashes
Vreau si eu niste telefoane cu tastatura qwerty gen NOKIA C3.
Si stiti daca Nokia C3 este un telefon bun?
Astept pareri! Multumesc!
Dau funda~!

7 răspunsuri:
| RebecaBaa a răspuns:

Eu am de 1 an C3...e foarte bun, eu sunt mulţumită...dar se virusează foarte repede dacă umbli pe net laughing

| dentartes a răspuns:

Eu zic ca e bun, are fratele meu si e multumit de el. eu am NOKIA E71 si mi se pare mult mai ok decat C3, dar e mai scump

| CristiUcV a răspuns:

Da este un telefon destul de bun l-am avut si eu si am fost foarte multumit de el tine foarte bine la cazaturi/zgarieturi, bateria tine mult, muzica se aude destul de bine ti-l recomandwinking

| cosmin2sun a răspuns:

Eu zic ca e un telefon bun. tastatura e usor de folosit, are apasare usoara doar ca are un mic defect care nu il zic doar eu : se strica difuzorul destul de repede iar atunci cand vorbesti cu cineva se aude putin aiurea. Nota mea pentru Nokia c-3 ar fi 8, 5.

| slapnenorocit a răspuns:

Daca un criteriu important e sa aiba qwerty atunci eu as zice ca da, mie imi place mult tasta si faptul ca are YM-ul "incorporat" ca si chat + Twitter si Facebook.

| gabi56 a răspuns:

Da e un telefon bun are un coleg de la mine din clasa si e foarte multumit.plus de asta Nokia c3-00 are si net