| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau un status super frumos

Răspuns Câştigător
| ghkjghk a răspuns:

Tiam dat mesaj privat cu foarte multe statusuri super funda?

4 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

A fost bine pentru tine o perioada lunga
Acum observ,iubita mea ca-ncepe sa-ti ajunga.
Te-ai cam saturat si nu vrei decat sa pleci,
Jur ca nu-i asa! Dar ochii tai sunt tot mai reci!
Nu mai vorbesti cu mine, zambete vin tot mai rar,
Te-ai plictisit, printeso! Ar fi cazul sa dispar!
Sa ma plimb hoinar pe carari necunoscute,
N-a mai ramas nimic decat cele cunoscute.

De-al naibii ca toti rad de tine si te inseamna sa faci la fel
Lasa-i in pace ca nu ei iti dau caracter.
Dar iti renegi trecutul si nu pot da ochii cu prezentul
Cand pe la spate o barfesti, pe fata o faci pe inocentul.

| ghkjghk a răspuns:

smug:dѕι ιaя σ ѕa мa ιηтяєвє υηde am υмвℓaт.ѕι ƒaza cυ ƒєтєℓє, η'aяє яσѕт к ѕ'a ƒυмaт yawn. acaѕa η'am ƒσѕт к ∂єנa м'a caυтaт...straight faceѕι тєℓєƒσηυℓ єѕтє ησυwinking, ѕa'ι ѕρυη ca ѕ'a ѕтяιcaт?sad

| ghkjghk a răspuns:

Si iar o sa ma intrebe unde am umblat.si faza cu fetele, n-are rost ca s-a fumat. Acasa n'am fost ca deja m'a cautat. Si telefonul este nou, sa'i spun ca s-a stricat? Un "multumesc"din inima,pentru ele,care ma accepta asa cum sunt, si ma suporta zilnic
"? Si poate voi iubii din nou? Eu nu fur inimi, le primesc cadou?"

"Ba ma vezi?! Te cred.Ma crezi?! Te'aud...Ma asculti?! Te vad.Esti praF!"

"Asa suntem noi fetele! Ne tsinem partea ca surorile! Spunem adevarul in gluma! si voi credeti ca e minciuna! Si orice reclamatsie! Crede`ma exista o explictsie

Am spus in fata ei multe, dar a ramas sora mea! cand eram suparata a contat mult sfatul ei! Au fost si certuri, dar supararea nu a durat mai mult de 1 zi!

| princess_1786 a răspuns:

Ce doreste o femeie de la un barbat? Respect, dragoste si protectie."

be careful what u turn down because one day it might bite u in the ass

All I Could Do Was Cry

Saying over and over and over,
"You deserve much more than this."

She thought that he was a wonderful guy

In sinea mea imi vine sa arunc cu toate dupa tine.Cu sfaturile tale, ce sa fac de azi pe maine.

Stii ca am putini prieteni,dar ii am de`o viata. Spune`le, te rog, si lor c`o sa`mi lïpseasca

Dragostea este lucrul acela intangibil care ne face multumiti cu ceea ce avem si nemultumiti de ceea ce suntem...

Oh, but even if I fall in love again with someone new,
It could never be the way, I loved you

• Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •
• Peste toate trecem cu capul Suslove struck • Ne avem una pe alta si asta`i mai Presus

Esti locu'n care intotdeauna m-am intors • Tu ma aduci la normal cand sunt intoarsa pe dos •

? Ce te face sa crezi ca el era "The one"? Ai crezut ca stai o viata? Dar n-a trecut un an? Ai pus prea mult suflet? Nu-ti face corectie!? N-ai gresit cu nimic? Deci ia-o ca pe o lectie!?

Ce sa-ti Fac? asta e Firea. credeai Ca n Viata Te inseala Doar privirea?

vrem baietii gata sa ne iubeasca.nu avem nevoie de golani sa ne dezamageasca!"

Noi 2 ne intelegem asa de bine.Deoarece Iubim Acelasi Lucru.Adica Pe Mnlove struck

Regreti? Regreta! Pt ca acum e prea tarziu am plecat si n.o sa my vin.tu plangi. mie`mi vine sa rad. e neplacut. dar gandeste`te ca a fost invers in trecut.\

Nu-MI cere
imposibilul.sUNT capabila sa ti-l ofer si singura.

Una vita normale? nah... non fa per me!

Attitude is a little thing that makes a big difference.

I don't need therapy, i need money

And I've hurt myself by hurting you[

will make your wish come true, in a bed with me and you

say not care, I care to know, say that a go today but I will be back in a day :-

Now go upside down... and I realize how stupid you are

sTiU Ca iti fAc rAu dar nu E ViNa mea. dAcA Sunt a lUi nu PoT Fi sI A Ta
Ea mi-a ridicat mereuu m0ralul cand eram la pamant. Sh mi-a aratat d` fie